Sáčky s potiskem

Nabízíme papírové sáčky s potiskem, které vyrábíme v naší dílně v Beskydech. Jsou v jednoduchém designu. Naše sáčky využijete v prodejnách s přírodním zaměřením, v kavárnách a nebo k dárkovému balení svých produktů. 

Potištěné sáčky od nás kupují také zákazníci, kteří plánují svatbu, nebo oslavu. Používají je na výslužku.

Tyto potištěné sáčky máme stále skladem, ale jestli máte zájem o vlastní potisk, stačí nám napsat a domluvíme se. Potisk na zakázku vyrábíme od 500 ks.

Pro poptávky, nebo objednávky můžete poslat email na info@vobaly.cz, případně využít kontaktní formulář, nebo můžete kouknout přímo na naše stránky zaměřené na potisk obalových materiálů www.tiskpotisku.cz, kde je více informací o našich službách i s fotkami z realizací.

papírové sáčky s vaším vlastním potiskem na zakázku ceník levně výroba výrobce (2)
Možnost vlastního potisku
Papírové sáčky s Vaším vlastním potiskem na zakázku
Vyrobíme a dodáme na zakázku - napište nám poptávku!
2,80 Kč bez DPH
3,39 Kč / tisk 1 barva

Papírové sáčky s vlastním potiskem jsou naprosto skvělou volbou pro Vaše podnikání! Chcete zvýšit povědomí o své značce a udělat trvalý dojem na své zákazníky? My vám s tím rádi...

946
papírové sáčky s vánočním potiskem, adventní kalendář, papírové pytlíčky, pytlíky s potiskem, vánoční sáčky, sada adventní kalendář
Tip
164,46 Kč bez DPH
199 Kč / balení

Papírové sáčky s vánočním potiskem pro vytvoření adventního kalendáře. Sáčky stačí naplnit dobrotami, položit na parapet, či zavěsit a můžete se těšit, jak se blíží Štědrý den....

734/HNE
papírový sáček s potiskem valentýn srdce obrys černý
Tip Poslední kusy
45,45 Kč bez DPH
55 Kč / balení 20 ks

Papírové sáčky o rozměrech 145 x 225 mm jsou vyrobeny z recyklovaného papíru o gramáži 50 g/m2. Přední strana je potištěna. 

381
papírový sáček s potiskem valentýn tři srdce obrys černý
Tip Poslední kusy
45,45 Kč bez DPH
55 Kč / balení 20 ks

Papírové sáčky o rozměrech 145 x 225 mm jsou vyrobeny z recyklovaného papíru o gramáži 50 g/m2. Přední strana je potištěna. 

380
4 položek celkem
Zpět do obchodu