Papírové sáčky s Vaším vlastním potiskem na zakázku

Papírové sáčky s vlastním potiskem jsou naprosto skvělou volbou pro Vaše podnikání! Chcete zvýšit povědomí o své značce a udělat trvalý dojem na své zákazníky? My vám s tím rádi pomůžeme!

Nabízíme širokou škálu různých velikostí a tvarů sáčků, takže si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Ať už jste majitelé malého butiku, útulné kavárny nebo dokonce velkého obchodního řetězce, Vaše značka vždy bude středem pozornosti. Vaši zákazníci se budou cítit jako v bavlnce. Papírové sáčky tiskneme od 1000 kusů.

No a protože máme opravdu široký sortiment papírových sáčků, na které můžeme udělat potisk přesně podle Vašich představ, dejte nám vědět o svých přáních! Napište nám jednoduše poptávku a my se postaráme o všechny podrobnosti přes e-mail.

 

Položka byla vyprodána…
Vyrobíme a dodáme na zakázku - napište nám poptávku!
3,39 Kč / tisk 1 barva 2,80 Kč bez DPH
Kategorie: Sáčky s potiskem
Položka byla vyprodána…
papírové sáčky s vaším vlastním potiskem na zakázku ceník levně výroba výrobce (2)
Možnost vlastního potisku

V dnešní době, kdy se více než kdy jindy soustředíme na ochranu naší planety, jsou jedním z nejúžasnějších řešení potisknuté papírové sáčky! Tyto sáčky přinášejí nespočet výhod, které si zaslouží naši plnou pozornost.

Za prvé, potisknuté papírové sáčky jsou ekologicky šetrné. Jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a plně recyklovatelné. Když je používáte, Vaše zákazníky určitě potěší, že podporujete udržitelnou alternativu a ochraňujete přírodu pro budoucí generace. 

Další výhodou papírových sáčků je jejich pevnost a odolnost a v neposlední řadě jsou mnohem stylovější než plastové sáčky. Navíc, potisk na papírové sáčky poskytuje profesionální dojem, což pomáhá vytvářet důvěru a loajalitu u zákazníků.

 

Umíme vyrobit potisk na papírové sáčky v různých variantách, aby splňovaly Vaše potřeby a preference.

  1. Sáčky s plochým dnem: Tyto sáčky mají rovné a ploché dno. Jsou ideální pro balení menších předmětů, jako jsou korálky, knoflíky, šroubky atd. Také se tyto sáčky nazývají lékárenské, nebo mincovní.

  2. Sáčky s křížovým dnem: Tyto sáčky mají křížově skládané dno, které poskytuje větší pevnost a nosnost. Jsou vhodné pro středně těžké až těžké předměty, jako například pro ovoce a zeleninu, knihy, oblečení nebo dárkové předměty.

  3. Sáčky s bočními záložkami a plochým dnem: Tyto sáčky mají boční záložky, které jim dodávají větší objem a prostor, zároveň dno je rovné a ploché. Jsou skvělou volbou objemnější předměty. 

 

 

Rozměrů sáčků k potisku ze skladových zásob pro okamžité dodání!

Ploché dno - kupecké 7x11 cm 9x14 cm 11x17 cm 14x22 cm (0,5P) 17x27 cm (1P) 20x35 cm (2P) 25x42 cm (3P)
Křížové dno - kupecké 17x23+6 cm (1X) 20x30+7 cm (2X) 24x36+8 cm (3x)
Křížové dno - sulfátové 12x16+5 cm (0,25KG) 13x23+5 cm (0,5KG) 14x23+6 cm (0,75KG) 15x27+6 cm (1KG) 20x32+8 cm (2KG) 23x37+8 cm (3KG) 27x45+10 cm (5KG)
Boční záložky 7x19+4 cm 10x15+5 cm 12x27+5 cm 13x34+7 cm 24x41+8 cm

 

Všechny tyto rozměry jsou skladem a ihned k potištění. Nicméně, pokud hledáte něco speciálního, rádi Vám vyrobíme sáčky na míru dle vašich přesných požadavků. Kontaktujte nás a sdělte nám své potřeby a my se postaráme o to, aby vaše sáčky měly dokonalé rozměry pro vaše produkty.

 

Sáčky jsme schopni potisknout již od 1000 kusů. I když je to nejnižší minimální objednávka, je důležité upozornit, že pro nízký počet kusů platí vyšší cena. To je způsobeno náklady spojenými s nastavením potiskového procesu a přípravou. Nicméně i přes vyšší cenu u těchto minimálních množství můžete využívat všechny výhody potisku na papírové sáčky pro váš podnik.

Výhodnější cenu potisku na papírové sáčky jsme schopni poskytnout při vyšším odběru. Vyšším množstvím se nám lépe daří optimalizovat náklady a přinést Vám atraktivnější nabídku. Takže pokud plánujete větší objednávku, zvažte větší množství a to Vám ušetří nějaké peníze. Pošlete nám poptávku. 

 

V naší dílně jsme vybaveni širokou škálou tiskových technologií, abychom splnili vaše potřeby potisku. Využíváme digitální tisk, který je skvělý pro malé a střední objednávky s vysokou přesností a rychlostí. Flexotiskový proces nám umožňuje tisknout ve větších objemech s vynikající kvalitou. Sítotisk se hodí pro tisky s vysokým barevným pokrytím a speciálními efekty. A konečně, knihtisk jako zástupce tiskařských začátků.

Nezáleží na tom, jaký tiskový proces preferujete, my Vám poskytneme profesionální a kvalitní výsledek.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu