PAPÍROVÉ SÁČKY S VLASTNÍM POTISKEM

JAK TO ZAČALO

Již několik let pro Vás děláme potisk na papírové sáčky v naší dílně ve Frýdlantě nad Ostravicí v Beskydech.

Začalo to tím, že jsme potřebovali vlastní obalové materiály s potiskem pro provoz našeho e-shopu. Pro začátek jsme potřebovali tisknout jen malé série, ale nikomu se do toho nechtělo. To byl ten impuls, který nás dovedl k tomu, že jsme si potisk začali dělat sami pro sebe a následně také pro druhé. 

 

TECHNOLOGIE

Papírové sáčky umíme potisknout již od 500 kusů, ale do ceny potisků je zahrnuta i tisková příprava. Proto se více vyplatí tisknout větší množství sáčků.

 

Na papírové sáčky tiskneme digitálním tiskem a u velkých zakázek flexotiskem. Digitální tisk umíme jen v odstínech šedé. U dalších tiskových technik tiskneme přímými barvami dle vzorníku Pantone.

 

JAKÉ DRUHY SÁČKŮ LZE POTISKNOUT

Nejčastěji tiskneme na ploché papírové sáčky. Další v pořadí oblíbenosti jsou sáčky s křížovým dnem. Méně často tiskneme na papírové sáčky s bočními záložkami. Občas vyrábíme i velké papírové pytle s potiskem jako designový doplněk do bytu, nebo například na skladování osiva a krmiva.

 

JAK OBJEDNAT PAPÍROVÉ SÁČKY S POTISKEM?

Pro poptávky, nebo objednávky můžete poslat email na info@vobaly.cz, případně využít kontaktní formulář, nebo můžete kouknout přímo na naše stránky zaměřené na potisk obalových materiálů www.tiskpotisku.cz, kde je více informací o našich službách i s fotkami z realizací.

Zpět do obchodu