HOTMELT

3 položek celkem
lepící páska transparentní hotmelt 48x66
19,01 Kč bez DPH
23 Kč / ks

Nejvíce používaná lepicí páska standardních rozměrů. Vhodná pro lepení kartonových krabic v chladném, vlhkém i prašném prostředí.

151
lepící páska s potiskem křehké superlepící obalové materiály vobaly obaly
28,10 Kč bez DPH
34 Kč / ks

Páska bílá s červeným potiskem KŘEHKÉ / FRAGILE Lepicí páska široká 48 mm spolehlivě zalepí Vaše krabice a zároveň informuje o křehkém obsahu.

582
lepící páska oboustranná balící obalové materiály
53 Kč –15 %
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks

Oboustranná lepicí páska  široká 38 mm. Na cívce je 25 m pásky. Páska je oboustranná a snadno se používá. Po nalepení na podklad se sloupne žlutá krycí folie a pak...

447

HOTMELT LEPIDLO

Lepidlo je vyrobené ze syntetického kaučuku smíchaného s dalšími přísadami. Jak už název napovídá, lepidlo se zpracovává a nanáší na pásku v roztaveném stavu, a proto neobsahuje rozpouštědla.

Aplikovaná páska téměř okamžitě přilne k povrchu a takto vytvořený spoj je nerozebíratelný bez viditelného poškození krabice. Pásku s lepidlem HOTMELT můžeme používat i při nízkých teplotách, ale doporučuje se ji používat v rozmezí 10 °C až 20 °C. Aplikovaná páska ale spolehlivě lepí i v teplotách od 0 °C do 40 °C. Tyto pásky mají nižší odolnost proti UV záření. Hlučnost při odvíjení pásky je střední.