AKRYL

3 položek celkem
lepící páska transparentní akrylová 48x66
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks

Transparentní lepicí páska široká 48 mm s akrylovým lepidlem. Návin pásky je 66 m na papírové cívce.  

583
lepící páska červená akryl akrylová bopp
Novinka
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks

Lepicí páska široká 48 mm v červené barvě spolehlivě zalepí Vaše krabice. Na cívce je navinuto 66 m pásky. Akrylátové lepidlo je nejčastěji používané lepidlo, které...

762
lepicí páska hnědá akryl balicí páska
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks

Hnědá lepicí páska široká 48 mm s akrylovým lepidlem. Návin pásky je 66 m na papírové cívce.  

763

AKRYLÁTOVÉ LEPIDLO

Nejčastěji používané lepidlo, které je nejvíce ekologické ze všech druhů lepidel na lepicích páskách. Jedná se o akrylátovou disperzi na vodné bázi. Akrylátové lepidlo zůstává na lepicí pásce a nemá snahu se oddělit od podkladové pásky. Oproti lepidlu HOTMELT a SOLVENT dojde k nejlepšímu přilnutí pásky k povrchu až po několika hodinách, ale životnost takového spojení je dlouhodobá.

Lepidlo také nevysychá a je stabilní při dlouhodobém vystavení UV záření. Limitní teplota pro aplikaci je 18 °C . Pod tuto teplotu už nemá páska dostatečnou přilnavost k povrchu. Avšak již aplikovaná páska spolehlivě lepí při teplotách od 0 °C až do 60 °C. Lepicí páska je při odvíjení hlučná.

Další negativní vlastnost akrylátového lepidla je, že má menší lepivost na plastech typu HDPE, LDPE a PP. Na takové lepení se vyplatí použít lepidlo HOTMELT či SOLVENT.