PLASTOVÉ OBÁLKY S VLASTNÍM POTISKEM

JAK TO ZAČALO

Už nějakou dobu pro Vás děláme potisk na plastové obálky v naší dílně v Beskydech.

Začalo to tím, že jsme potřebovali vlastní plastové obálky s logem, protože v té době jsme měli malý eshop s textilními výrobky. Pro začátek jsme potřebovali potisknout jen malé množství, ale firmám se do toho moc jít nechtělo. Tehda přišel nápad, že si potisk budeme dělat sami pro sebe. Fungovalo to a tak jsme o tom řekli světu. A tak to děláme do dnešního dne bez přestávky.

 

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ

Plastové obálky umíme potisknout od 200 ks. V tomto množství jsou ale ceny vyšší, protože příprava k tisknutí zabere více času, a tiskneme to sítotiskem. Lepší ceny dosáhnete při odběru 1000 ks od rozměru. Od tohoto množství jsou ceny výhodnější protože můžeme obálky potisknout flexotiskem.

 

TECHNOLOGIE

Na igelitové obálky tiskneme sítotiskem, u větších zakázek flexotiskem. Barevnost potisků může být neomezená, ale neumíme tisknout plnobarevně třeba fotky. Vždy tiskneme přímými barvami dle vzorníku Pantone a motiv potisků se proto musí rozložit na jednotlivé barvy. Na každou barvu potisku se vyrábí nová tisková šablona.

 

JAKÉ JSOU BARVY A ROZMĚRY PLASTOVÝCH OBÁLEK 

Nejčastěji tiskneme na bílé a růžové plastové obálky. Tyto obálky jsou uvnitř černé a jsou neprůhledné. Na zakázku, ve velkých sériích v řádech deseti tisíců kusů, lze vyrobit i jiné barvy obálek.

Malé série tiskneme na standardní rozměry obálek, které máme v nabídce. Díky spolupráci s výrobní firmou můžeme u zakázek nad 2000 ks upravit šířku obálek, případně vyrobit obálky s průhmatem.

 

JAK OBJEDNAT PLASTOVÉ OBÁLKY S POTISKEM?

Pro poptávky, nebo objednávky můžete poslat email na info@vobaly.cz, případně využít kontaktní formulář, nebo můžete kouknout přímo na naše stránky zaměřené na potisk obalových materiálů www.tiskpotisku.cz, kde je více informací o našich službách i s fotkami z realizací.

Zpět do obchodu