UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 4.7. - 6.7. máme dovolenou a objednávky budeme vyřizovat až 7.7. Děkujeme za pochopení.

PLASTOVÉ OBÁLKY S VLASTNÍM POTISKEM

JAK TO ZAČALO

Už nějakou dobu pro Vás děláme potisk na plastové obálky v naší dílně v Beskydech.

Začalo to tím, že jsme potřebovali vlastní plastové obálky s logem, protože v té době jsme měli malý eshop s textilními výrobky. Pro začátek jsme potřebovali potisknout jen malé množství, ale firmám se do toho moc jít nechtělo. Tehda přišel nápad, že si potisk budeme dělat sami pro sebe. Fungovalo to a tak jsme o tom řekli světu. A tak to děláme do dnešního dne bez přestávky.

 

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ

Plastové obálky umíme potisknout od 100 ks. V tomto množství jsou ale ceny vyšší, protože příprava k tisknutí zabere více času, než samotné tisknutí. Materiál na výrobu šablon tvoří také část nákladů a proto je cena za šablony vyšší. Pokud ale větší množství sáčků nevyužijete a není pro Vás vyšší cena problém, domluvíme se :-)

Zlom v cenách je při odběru 500 ks od potisku. Od tohoto množství jsou ceny výhodnější a také tisková šablona je za poloviční cenu.

 

TECHNOLOGIE

Na igelitové obálky tiskneme sítotiskem, u velkých zakázek nad 10 000 ks i flexotiskem. Barevnost potisků může být neomezená, ale neumíme tisknout plnobarevně třeba fotky. Vždy tiskneme přímými barvami dle vzorníku Pantone a motiv potisků se proto musí rozložit na jednotlivé barvy. Na každou barvu potisku se vyrábí nová tisková šablona.

 

JAKÉ JSOU BARVY A ROZMĚRY PLASTOVÝCH OBÁLEK 

Nejčastěji tiskneme na bílé a růžové plastové obálky. Tyto obálky jsou uvnitř černé a jsou neprůhledné. Na zakázku, ve velkých sériích v řádech deseti tisíců kusů, lze vyrobit i jiné barvy obálek.

Malé série tiskneme na standardní rozměry obálek, které máme v nabídce. Díky spolupráci s výrobní firmou můžeme u zakázek nad 2000 ks upravit šířku obálek, případně vyrobit obálky s průhmatem.

 

JAK OBJEDNAT PLASTOVÉ OBÁLKY S POTISKEM?

Pro poptávky, nebo objednávky můžete poslat email na info@vobaly.cz, případně využít kontaktní formulář, nebo můžete kouknout přímo na naše stránky zaměřené na potisk obalových materiálů www.tiskpotisku.cz, kde je více informací o našich službách i s fotkami z realizací.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení