UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 4.7. - 6.7. máme dovolenou a objednávky budeme vyřizovat až 7.7. Děkujeme za pochopení.

SOLVENT

SOLVENT LEPIDLO

Lepidlo je také vytvořeno ze syntetického kaučuku, ale oproti lepidlu HOTMELT jsou použité jiné přísady měnící vlastnosti a navíc také rozpouštědla, a proto je toto lepidlo nejméně ekologické. Tento typ lepidla byl první, který byl u lepicích pásek používán.  Lepidlo má delší životnost, ale jeho odolnost při vystavení UV záření je nižší.

Počáteční lepivost je u této pásky nejlepší ze všech druhů lepidel. Lepidlo má doporučenou teplotu použití mezi 10 °C až 20 °C. Aplikovaná páska lepí ve velmi nízkých teplotách -30 °C až do vysokých teplot okolo 70 °C. Páska zůstává pevně přilnutá k podkladu a není možné ji beze stopy odlepit. Výhodou této pásky oproti jiným typům je to, že je při odvíjení tichá.

papírová ekologická lepící páska recyklovatelná přírodní balení
57,02 Kč bez DPH
69 Kč / ks

Tato papírová lepicí páska je ideální pro lepení krabic a balíčků, u kterých chcete, aby byly ekologické. Pokud zalepíte krabici papírovou lepicí páskou, je tato krabice plně...

596
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení