UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 4.7. - 6.7. máme dovolenou a objednávky budeme vyřizovat až 7.7. Děkujeme za pochopení.

Reflexní folie pod podlahové topení

Použití reflexních folii

Tyto folie se používají jako izolace polystyrenové vrstvy v podlaze před vlhkostí z betonu, nebo anhydridu. Dle normy ČSN-EN 1264-4 ohledně zabudovaných vodních velkoplošných a chladících soustav je použití folie nutné.

Folie lze zakoupit na našem e-shopu ZDE a pro případ velkoobchodní spolupráce nás lze kontaktovat na e-mailu info@vobaly.cz

Je to kvůli hydroizolaci. Polystyren, který pokládáte pod podlahové topení není uložený tak přesně, aby do mezer mezi deskami nezatekla voda z betonu či anhydridu. Tím by se snížila izolační vlastnost polystyrenu a teplo by unikalo do země. Folie je testována ve zkušebním ústavu a dle normy ČSN-EN 1928:2002 je vodotěsná.

Moderní výrobní technologie

Folie do podlahového vytápění vyrobena moderní technologii laminování více vrstev. Je vyrobena z pokovovaného POLYPROPYLENU o síle 15µm a potištěného POLYETYLENU o síle 85 µm. Tyto dvě vrstvy jsou slepené a tvoří pevnou folii.

Na folii je vytištěný rastr s rozteči 5 cm, který pomáhá udržet vzdálenosti při pokládce podlahového topení.

Technické parametry

Folie má šířku 1,02 m a na papírové dutince je navinuta délka 50 m. Síla folie je 0,1 mm (0,015 mm PP, 0,085 mm PE)

Odolnost v tahu:

- na délku 46,4 MPa

- na šířku 25,4 MPa

Prodloužení při přetržení:

- na délku 17,4 %

- na šířku 50,3 %

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení